niedziela, 7 sierpnia 2011


dziś zdjęcia z wczoraj... bez szału i bez makijażu, ale za to na luzie zwłaszcza po piwie wypitym w słońcu :) Pogoda była świetna i skusiłam się na to żeby pojechać i potowarzyszyć chłopakom w malowaniu kolorowych murali... Niestety nie mam zdjęć z końcowego etapu ich pracy - przedstawiam zatem tylko moje najnowsze sandały (Prima Moda 99zł), które są na prawdę super, super wygodne choć niestety farbują stopę na fioletowo ;)

today, photos from yesterday... without  craze and make up, but on chillout especially after few beers in the sun :) The weather was great and i was tempted to accompany boys in painting colorful murals Unfortunately I do not have pictures of the final stage of their work - so i just present my newest sandals (Prima Moda 99zł), which are really super and super comfortable but unfortunately they dye my foots in purple color ;)

4 komentarze:

 1. Love the pictures looks like you had fun chilling xoxo

  OdpowiedzUsuń
 2. This reminds me of myself, hanging out with the boys while they skateboard or make art.

  Love your blog, I've only seen a few posts and can already say you have an amazing shoe collection.

  http://onechicdame.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. I really found very interesting about these topic because you have good content and unique thoughts on writing. So this might be useful to everyone. I really look forward some more updates. Thanks for sharing.
  wholesale krill oil

  OdpowiedzUsuń